Beyerdynamic DT1770 PRO 250 Ohm / słuchawki wokółuszne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beyerdynamic
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 1 999,00 zł / szt. 2 499,00 zł
  • Oblicz

MegaMusic | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Beyerdynamic DT 1770 PRO są pierwszymi słuchawkami z serii PRO, w których zastosowano technologię Tesla w jej najnowszej wersji, oznaczonej jako 2.0. Są to zamknięte słuchawki referencyjne dedykowane do studia, masteringu, nagrywania, odsłuchu monitorowego i domowego sprzętu audio.

 

Trochę historii

Od dziesięcioleci, profesjonalni użytkownicy na całym świecie okazali zaufanie dla DT770 Pro - referencyjnych słuchawek studyjnych. Są one numerem jeden dla zajmujących się produkcją i tworzeniem muzyki. Przez wiele lat mocno zakorzeniły się w studiach na całym świecie.

Wykorzystana technologią Tesla 2.0 ma swój początek w historii firmy i jej produktach konsumenckich. DT1770 PRO to imponująca jakość dźwięku i wykonania. Brylantowe wysokie tony i ciepły bas dają doskonały profil dźwiękowy, nieporównywalny z jakimikolwiek innymi słuchawkami tego typu.

 

Beyerdynamic DT1770PRO - detale

 

Wykonanie

Zupełnie nowy materiał wyściełający wnętrze zamkniętych komór akustycznych, co ma zapewnić lepszą pracę przetworników. Dodatkowo zastosowano wytrzymały pałąk ze stali sprężynowej. Podłączany przewód jest jednostronny, można go wygodnie połączyć ze słuchawkami za pomocą wtyku mini-XLR. W komplecie nabywca otrzymuje dwa przewody, jeden prosty o długości 3 metrów, drugi skręcany, 5-metrowy. Słuchawki wykonano w technologii zamkniętej.

Całość zapakowana jest w sztywny futerał dołączony do zestawu.

 

Beyerdynamic DT1770PRO - studio

 

Dane techniczne:

Konstrukcja: zamknięta
Przeznaczenie: słuchawki studyjne i monitorowe
Impedancja: 250 Ohm
Przetwornik: 45-milimetrowy dynamiczny przetwornik neodymowy Tesla 2.0
Przewód: jednostronny, 3m kabel prosty lub 5m kabel spiralny, kabel podłączany od strony słuchawek wtykiem mini XLR 3-pin
W zestawie: miękkie, wymienne nakładki uszne (welur i skóra ekologiczna), usztywniany pokrowiec
Złącze: pozłacany mini jack stereo (3,5mm) + adapter 1” (6,35mm)

 

Recenzje w internecie:

 

Kropka.audio - Recenzja Beyerdynamic DT1770 Pro

Kropka.audio - rekomendacja DT1770PRO