Komfortowe słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Beyerdynamic Byron BT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beyerdynamic
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 279,00 zł / szt. 349,00 zł
  • Oblicz

Beyerdynamic Byron BT to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w dynamiczne przetworniki o średnicy 9 mm. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 10 Hz do 23 kHZ, co daje znacznie większe możliwości dźwiękowe niż w konkurencyjnych produktach i powinno zapewnić doskonałą słyszalność wszystkich tonów, przekładając je na komfort słuchania każdego rodzaju muzyki. Zamknięta konstrukcja słuchawek oraz silikonowe nakładki w trzech rozmiarach przyczyniają się do skutecznego tłumienia hałasu z zewnątrz i wygodnego noszenia.

 

Stabilna łączność

Słuchawki Byron BT posiadają moduł Bluetooth 4.1, umożliwiający parowanie z urządzeniami znajdującymi w odległości do 10 metrów, co daje pełną swobodę działania – można dzięki temu bez problemu słuchać ulubionych utworów podczas czynności domowych, ćwiczeń czy innych aktywności. Wygodne sterowanie utworami umożliwiają przyciski na pilocie umieszczonym na kablu spinającym obie słuchawki. Posłużą one również od odbierania i odrzucania połączeń przychodzących w sytuacji, gdy źródłem muzyki jest smartfon. Zintegrowany z pilotem słuchawek Byron BT mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk, w trakcie rozmowy za pomocą przycisków można zwiększyć lub zmniejszyć głośność oraz wyciszyć mikrofon.

Dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Beyerdynamic wyposażono we wbudowany akumulator, którego pełna moc zapewni ok. siedmiu godzin działania. Jego ładowanie odbywa się za pomocą załączonego kabla USB - microUSB. O konieczności podpięcia słuchawek do ładowania informuje dioda LED, dzięki czemu użytkownika nigdy nie zaskoczy brak energii.

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
Połączenie: Bluetooth
Kodeki: aptX
Zasięg pracy: do 10 m
Pasmo przenoszenia:
20 - 23000 Hz
Skuteczność (@1 kHz):
90 dB
Czas działania:
Do 7,5 godziny

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Konsbud Hi-Fi sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Beyerdynamic (produkty konsumenckie)