B&O Play H9 / brązowe / słuchawki wokółuszne bezprzewodowe z redukcją szumu

Producent: Bang & Olufsen
 • 1 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Flagowy model słuchawek B&O PLAY H9 dostarczy Ci jakości dźwięku jaką znasz z innych produktów marki B&O PLAY. Doskonale sprawdzą się jako towarzysz w podróży, w drodze do szkoły czy pracy lub podczas spaceru.


  Słuchawki bezprzewodowe Beoplay H9 stworzono w wersji wokółusznej, aby uzyskać jeszcze bardziej ekspresyjny wygląd, a materiały, jakich użyto w produkcji są lekkie i luksusowe. Pałąk zbudowano z solidnej, aluminiowej ramy, obszytej skórą wołową, podczas gdy muszle pokryto miękką skórą jagnięcą, dodatkowo wyposażając je w piankę z efektem pamięci, która dostosowuje się do kształtu ucha, oferując niesamowity komfort i dopływ powietrza.


  Poza oczywistą funkcją tworzenia słuchawek wygodnymi w wielogodzinnym użytkowaniu, pianka działa również jako izolator, który w naturalny sposób blokuje dopływ wielu dźwięków w wysokiej częstotliwości. W połączeniu z ANC gwarantuje noszącym je na całym świecie niesamowite wrażenia słuchowe, w których da się wychwycić każdy, nawet najmniejszy detal, bez narażenia na jakąkolwiek utratę dźwięku, przebywając w głośnym otoczeniu.


  Beoplay H9 posiada technologię zwaną hybrydową Aktywną Redukcję Szumów (ANC). Liczne mikrofony umiejscowiono na zewnątrz muszli, ale również i w jej środku, aby wychwycić szumy, zanim dotrą one bezpośrednio do ucha i efektywnie odwrócić sygnał, usuwając tym samym wszelkie niechciane elementy. To sprawia, że unikalne brzmienie znane fanom marki Bang & Olufsen pozostanie nienaruszone – przestrzenna, autentyczna i czysta jakość dźwięku została stworzona tak, aby dostarczyć muzykę brzmiącą dokładnie tak, jak zamierzył to wykonawca w trakcie tworzenia utworu.


  Dźwięk autentyczny i naturalny, który jest perfekcyjnie zbalansowany z niezwykle szeroką sceną dźwiękową – niezależnie czy używasz ich w trybie bezprzewodowym czy przewodowym. H9 zapewniają najwyższy poziom komfortu niezależnie od tego jak długo słuchasz muzyki lub też aktualnie nosisz słuchawki na szyi. Regulacja kąta ramienia ułatwia idealne dopasowanie do budowy ciała. Z boku prawej muszli znajduje się intuicyjny panel dotykowy, zbudowany z anodyzowanego aluminium. Dzięki temu interfejsowi możesz – przy pomocy zaledwie jednego ruchu dłoni – uruchomić funkcję redukcji szumów, zmienić piosenkę, odebrać telefon czy też kontrolować głośność. Stworzony dla podróżujących niezależnie od warunków atmosferycznych, interfejs pracuje bez zarzutu również przy dużej wilgotności, lub gdy używamy rękawiczek. Wbudowany osobny mikrofon pozwala prowadzić rozmowy bez potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni.


  Beoplay H9 umożliwia do 14-tu godzin odsłuchu przy uruchomionej funkcjonalności redukcji szumów, po zaledwie trzygodzinnym ładowaniu. Baterię można wymienić w mgnieniu oka, lub, gdy się wyczerpie zwyczajnie podłączyć kabel audio i po prostu słuchać dalej. Jeśli zapomnisz o wyłączeniu słuchawek, inteligentny program oszczędzania baterii zrobi to za Ciebie.


  Dane techniczne:

   

  • Dostępna dedykowana aplikacja (Apple, Android), która umożliwia spersonalizowanie dźwięku i dostosowanie do upodobań każdego użytkownika.
  • Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: Black oraz Argilla Grey
  • Zastosowane materiały: Aluminium, Skóra
  • Dotykowy panel sterujący na prawej muszli
  • 40mm przetwornik elektrodynamiczny
  • Wbudowany wielokierunkowy mikrofon
  • Pasmo przenoszenia: 20-22000 HZ