Czarne całkowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Bang & Olufsen Play E8

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: B&O Play
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 1 299,00 zł / szt.
  • Oblicz

Czarne słuchawki dokanałowe bezprzewodowe B&O Play E8 łączą w sobie dyskrecję i elegancję, a zarazem doskonałą jakość dźwięku. Jest to efekt ponad 90 lat doświadczeń firmy Bang & Olufsen. Zapewniają do czterech godzin muzyki po pojedynczym ładowaniu! Energię możesz dostarczyć dzięki specjalnemu etui z funkcją ładowania. W każdej słuchawce Beoplay E8 wbudowany jest niewielki magnes, dlatego po umieszczeniu ich w etui są automatycznie wyłączane i rozpoczyna się proces ładujący.

 

Kontroluj dźwięk

Użytkownik może kontrolować muzykę za pomocą dedykowanej aplikacji lub korzystając z dotykowego panelu sterowania. Aplikacja daje szeroki zakres możliwości, w tym wybór brzmienia czy pokazanie stanu naładowania baterii. Każda ze słuchawek B&O Play E8 używa przetwornika dynamicznego o średnicy 5,7 mm, co pozwala na uzyskanie pasma przenoszenia w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, a co za tym idzie – otrzymania bogatych walorów dźwiękowych.

 

Stabilne połączenie

Słuchawki bezprzewodowe B&O Play E8 mają wbudowany moduł Bluetooth 4.2, dzięki czemu mogą odbierać dźwięk ze źródła oddalonego nawet o 10 metrów. Dzięki funkcji cyfrowego przetwarzania dźwięku następuje dynamiczne, automatyczne dostrajanie dźwięku i eliminacja jego potencjalnych zakłóceń, co przekłada się na komfort odbioru muzyki. Funkcja przejrzystości (Transparency Mode) umożliwia regulację stopnia, w jakim dźwięki z otoczenia docierają do uszu użytkownika. Pozwala to zwiększyć bezpieczeństwo podczas słuchania muzyki i np. jazdy na rowerze – dźwięki nadjeżdżających pojazdów powinny być doskonale słyszane.

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki dokanałowe
Przetworniki:
5,7 mm, dynamiczne
Połączenie: Bluetooth 4.2
Czas pracy:
Do 4 godzin (pokrowiec do ładowania w zestawie)
Impedancja: 16 Ω
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Waga:
Lewa słuchawka 7 g, prawa 6 g, ładowarka 45 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Horn Distribution S.A. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Bang & Olufsen