Audio Pro Addon T3 / czarny / głośnik bezprzewodowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio Pro
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 999,00 zł / szt. 1 099,00 zł
  • Oblicz

Konsbud HiFi | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Od 1978 Audio Pro specjalizuje się w małych głośnikach o potężnym brzmieniu. Nasi inżynierowie zoptymalizowali projekt akustyczny w celu oddania niesamowitej dynamiki dźwięku, głębokich basów i nadzwyczajnej mocy akustycznej. Dzięki użyciu systemu ze zoptymalizowanymi sterownikami i wsparciu cyfrowych wzmacniaczy, korzystających z zaawansowanego przetwarzania DSP, głośniki Addon T Series nadają twojej muzyce naturalne, czyste i przestrzenne brzmienie, bez względu na jej format i źródło.

 

Przenośna prostota

Addon T3 jest doskonałym głośnikiem, aby zabrać ze sobą tam gdzie potrzebujesz dobrej muzyki. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie, na pikniku lub w parku. Addon T3 gra zaskakująco dobrze czystymi wysokimi tonami i głębokim basem. Dzięki prostej obsłudze, eleganckiej obudowie i niewiarygodnej charakterystyce dźwięku, Addon T3 zaskoczy najbardziej zatwardziałych miłośników HiFi. I być może posiada najdłuższy czas pracy baterii na rynku - 30 godzin do połowy głośności i 12 godzin przy maksymalnej głośności!

 

Addon T3 - ozdoba wnętrza

 

Bluetooth 4.0

Bezprzewodowe głośniki Addon korzystają z najnowszej technologii Bluetooth ® 4.0, dla zapewnienia najlepszej jakości transmisji dźwięku. Możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia Bluetooth, iOS ®, Android ®, Windows Phone ® i Mac / PC.

 

Długi czas grania

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz słuchać muzyki aż 30 godzin do połowy głośności i 12 godzin z maksymalną głośnością.

 

Addon T3 - panel sterowania

 

Możliwości połączeń

Poza odtwarzaniem muzyki bezprzewodowo z Bluetooth, jest jedno wejście audio do podłączenia dodatkowego źródła dźwięku za pomocą kabla.

 

Potężny dźwięk

Addon T3 posiada 25W mocy i zaawansowany procesor DSP. Dzięki temu dostarczy czysty i niesamowity dźwięk.

 

Dane techniczne:

Typ: aktywny głośnik stereo z bas-refleksem
Moc wzmaczniacza: cyfrowy wzmacniacz klasy D, 2 x 5 W + 1 x 15 W
Głośniki wysokotonowe: 2 x 0.75” kopułka tekstylna
Głośniki niskotonowe: 1 x 3,5"
Zakres częstotliwości: 60 – 20 000 Hz
Wejście mini jack 3,5mm: Nie
Wyjście RCA-Subwoofer: Tak
Rozmiar (wys x szer x dł.): 115 x 215 x 135 mm
Wersja bluetooth: 4.0
Rodzaj zasilania: Wbudowany akumulator
Zasięg działania [m]: do 10

 

Zobacz film: