Audio Pro Addon T10 v2 / szary / głośnik bluetooth

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio Pro
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 1 499,00 zł / szt.
  • Oblicz

Konsbud HiFi | Polska dystrybucja - 2 lata gwarancji

Od 1978 Audio Pro specjalizuje się w małych głośnikach o potężnym brzmieniu. Nasi inżynierowie zoptymalizowali projekt akustyczny w celu oddania niesamowitej dynamiki dźwięku, głębokich basów i nadzwyczajnej mocy akustycznej. Dzięki użyciu systemu ze zoptymalizowanymi sterownikami i wsparciu cyfrowych wzmacniaczy, korzystających z zaawansowanego przetwarzania DSP, głośniki Addon T Series nadają twojej muzyce naturalne, czyste i przestrzenne brzmienie, bez względu na jej format i źródło.

 

Wyrafinowana prostota

Głośniki Addon T Series są zaprojektowane tak, by wtapiać się w wystrój domu, zamiast dominować nad otoczeniem. Elegancki czarny, biały lub szary głośnik, pokryty matowym lakierem, będzie chlubą każdego domu dzięki swojej naturalnej, nieskomplikowanej formie, wysokiej jakości dźwięku i łatwej obsłudze. W dodatku pozbycie się tych wszystkich kabli ma niezwykły wpływ na wygląd wnętrza.

Mimo kompaktowej budowy, dźwięk Addon T10 jest naprawdę imponujący. T10 z łatwością wypełni pełnymi detalu sopranami i mocnym basem nawet większe pomieszczenia.

Oprócz słuchania muzyki bezprzewodowo w jakości hi-fi, do Addon T10 może zostać podłączone inne źródło dźwięku.

 

Addon T10 v2

 

Bluetooth 4.0

Bezprzewodowe głośniki Addon korzystają z najnowszej technologii Bluetooth ® 4.0, dla zapewnienia najlepszej jakości transmisji dźwięku. Możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia Bluetooth, iOS ®, Android ®, Windows Phone ® i Mac / PC.

 

Poteżny dźwięk

Addon T5 posiada w sumie 40W mocy i zaawansowany system DSP, dla zapewnienia niesamowicie czystego i potężnego dźwięku mimo kompaktowych gabarytów.

 

Możliwości połączeń

Poza odtwarzaniem muzyki bezprzewodowo z Bluetooth, jest jedno wejście audio do podłączenia dodatkowego źródła dźwięku za pomocą kabla. Jeszcze więcej basu można uzyskać po podłączeniu subwoofera do wyjścia SUB OUT.

 

Ładowanie urządzeń z USB

Można łatwo naładować swój telefon przez gniazdo zasilające USB.

 

Dane techniczne:

Typ: aktywny głośnik stereo z bas-refleksem
Moc wzmaczniacza: cyfrowy wzmacniacz klasy D, 2 x 20 W + 1 x 40 W
Głośniki wysokotonowe: 2 x 0.75” kopułka tekstylna
Głośniki niskotonowe: 1 x 5.25”
Wodoodporność IPX: Nie
Wejście mini jack 3,5mm: Tak
Wyjście RCA-Subwoofer: Tak
Wyjście USB - ładowanie: 5V 1A
Rozmiar (wys x szer x dł.): 166 x 320 x 180 mm
Wersja bluetooth: 4.0
Rodzaj zasilania: Dedykowany zasilacz
Zasięg działania [m]: do 10