Audiofilskie słuchawki wokółuszne zamknięte Sennheiser HD 820

Producent: Sennheiser
 • 9 990,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Sennheiser Strefa Hi-End - HeadBeat.pl

  Dzięki tym przełomowym, zamkniętym dynamicznym słuchawkom teraz możesz cieszyć się muzyką audiofilskiej jakości, gdziekolwiek chcesz – w domu lub w podróży.

  Wyposażone w unikatowe szklane osłony przetworników, które minimalizują rezonanse, HD 820 są najczyściej grającymi zamkniętymi słuchawkami na świecie, poszerzającymi granice tego, co do tej pory osiągnięto w reprodukcji dźwięku w słuchawkach o zamkniętej konstrukcji.

   

  Nowy audiofilski standard słuchawek zamkniętych

  Audiofile nie mieli żadnych wątpliwości: jeśli chodziło o słuchawki nauszne, najlepszy dźwięk zapewniała zawsze otwarta konstrukcja. Dzięki nowym audiofilskim słuchawkom Sennheisera ten aksjomat stał się nieaktualny: zamknięte dynamiczne HD 820 wykorzystują nowatorską technologię, która sprawia, że dźwięk zapiera dech w piersiach, jest niesamowicie przejrzysty i naturalny. Opracowane i wykonane w Niemczech słuchawki oferują niezwykle realistyczną, ale naturalną scenę dźwiękową, a także wyróżniają się niezwykłą dbałością o każdy detal. Miękkie i wygodne pady nauszników z mikrofibry są szyte ręcznie i zapewniają doskonałe tłumienie hałasu otoczenia, a wytrzymały metalowy pałąk na głowę zawiera wewnętrzny element tłumiący. Przygotuj się na niezrównane wrażenia odsłuchowe.

   

  Sennheiser HD 820 - audiofilskie słuchawki zamknięte

   

  Zamknięta konstrukcja, otwarte brzmienie

  Żywe, nasycone, czyste, naturalne brzmienie. Scena dźwiękowa HD 820 jest niesamowicie szeroka, co nie jest tak oczywiste w zamkniętych słuchawkach. Dzięki HD 820 możesz poznawać i odkrywać na nowo swoją muzykę w jakości referencyjnej bez przeszkadzania innym. W ten sposób HD 820 nie tylko oferuje szczegółową scenę dźwiękową, ale także daje możliwość cieszyć się muzyką w zupełnie nowych okolicznościach.

   

  Przejrzysta technologia

  Fenomenalna wydajność HD 820 została osiągnięta dzięki zastosowanie specjalnej innowacji: legendarne przetworniki Sennheisera są wyposażone w unikatowe szklane osłony. Ujawniają świetny wygląd wykorzystanych komponentów, ale zostały przede wszystkim opracowane z myślą o dźwięku: wklęsłe szkło odbija fale dźwiękowe z tyłu przetwornika do absorbera, co minimalizuje rezonanse. W ten sposób fale dźwiękowe skutecznie "znikają", tak jak w otwartych słuchawkach.

   

  Sennheiser HD 820 - audiofilskie słuchawki zamknięte detale

   

  Zgrany team

  Wykonane w Niemczech, HD 820 wyróżniają się również ze względu na niezwykłą dbałość o każdy szczegół: od wyjątkowo wygodnych, ręcznie wykonanych padów, które izolują słuchacza od hałasu otoczenia, po srebrne przewody OFC i pozłacane wtyczki, aż po solidny metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym. Całość zapewnia niezrównane doznania dźwiękowe, które można ulepszyć dzięki wzmacniaczowi Sennheiser HDV 820, z którym słuchawki tworzą doskonały zespół.

   

  Audiofilskie połączenie

  HD 820 ma specjalnie dostrojony, symetryczny, dopasowany do impedancji kabel o niskiej pojemności zakończony zbalansowaną pozłacaną wtyczką 4,4 mm, która zapewnia lepszą charakterystykę w zakresie rezystancji styku, a tym samym dźwięku.

   

  Piękno technologii

  Dobrze zaprojektowany produkt audio zawsze wygląda dobrze - wewnątrz i na zewnątrz. Są estetycznym ponadczasowym klasykiem i czystym przykładem pięknej technologii.

   

  W zestawie:

  • Zamknięte dynamiczne słuchawki HD 820
  • Niezbalansowany kabel jack stereo 6,35 mm
  • Zbalansowany kabel jack stereo 4,4 mm Pentaconn
  • Zbalansowany kabel XLR-4
  • Pendrive z instrukcją obsługi w formacie PDF oraz indywidualną charakterystyką brzmieniową słuchawek
  • Instrukcja obsługi
  • Pudełko ochronne
  • Ściereczka z mikrofibry

   

  Dane techniczne:

  Typ słuchawek: wokółuszne
  Przetwornik: dynamiczny, zamknięty
  Impedancja: 300 Ohm
  Zakres częstotliwości: 12 - 43800 Hz (-3 dB), 6 - 48000 Hz (-10 dB)
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 103 dB przy 1 kHz, 1V
  Zniekształcenia harmoniczne: ≤ 0.02 % (1 kHz, 100 dB SPL)
  Złącze: Jack 6,3 mm / Pentaconn / XLR4 (w zależności od przewodu)
  Waga: 360g (bez kabla)
  Nacisk poduszek: ok. 3,4 N (± 0,3 N)