Audiofilskie słuchawki bezprzewodowe z ANC Sennheiser PXC550 II

Producent: Sennheiser
 • 1 219,00 zł / szt. 1 499,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Już przy pierwszej wersji modelu PXC550 Sennheiser skupił się na wysokiej jakości dźwięku, w kompaktowej, lekkiej formie, która idealnie sprawdzi się w podróży. PXC550 II jest kwintesencją poprzedniego modelu ze szczyptą nowości, które przenoszą ją do aktualnych czasów.

  Sennheiser PXC550 II oferują brzmienie możliwie bliskie zamysłowi twórcy utworu, którego słuchamy dodając od siebie odrobinę ciepła w średnim/górnym zakresie dźwięku tam, gdzie oferuje to najlepsze efekty.

  Zachowano wszystkie najlepsze cechy produktu, dodając drobne smaczki i tak otrzymujemy chociażby odrobinę odświeżony wygląd, bardziej stonowany, i praktyczny podczas transportu słuchawek. W zestawie zachowano sprawdzone etui, a słuchawki posiadają tą samą składaną konstrukcję.

  Zaktualizowano również moduł bezprzewodowy, który obsługuje aktualnie standard Bluetooth 5.0 wsparty kodekami apt-X oraz apt-X LL, który zapewnia nienaganną jakość dźwięku. Oczywiście słuchawki można też podłączyć przewodowo np. do dodatkowego wzmacniacza.

  Czas pracy na baterii z włączonym trybem ANC wynosi aktualnie 20 h, a po jej wyłączeniu czas ten wydłuża się do 30 h. Słuchawkami PXC550 w najnowszej edycji II możemy sterować za pomocą asystentów głosowych, panelu dotykowego na obudowie lub aplikacji Smart Control, która pozwoli również dopasować brzmienie do naszych upodobań.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Impedancja: 46 Ω
  Konstrukcja: Zamknięta
  Pasmo przenoszenia:
  17 – 23000 Hz
  Czułość SPL:
  110 dB (przy 1 kHz, 1V RMS)
  Bluetooth:
  5.0
  Kodeki:
  SBC, aptX, aptX LL, AAC
  Czas pracy: 20 godz. (ANC + A2DP) - 30 godz. (bez ANC, ANC + wired)
  Waga:
  227 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Sennheiser