Apple Beats Studio 3 Wireless / niebieskie / słuchawki nauszne bezprzewodowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Apple Beats
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • szt.
  • 1 499,00 zł / szt.
  • Oblicz

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych akustycznych wrażeń. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przy użyciu techniki Beats Pure ANC (całkowitej redukcji szumu). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie monitorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne dopasowanie i optymalizują odtwarzanie, by muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

 

Beats Studio 3 - bezprzewodowe słuchawki

 

Sterowane przez procesor Apple W1

Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w procesor Apple W1. Ten energooszczędny procesor płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie urządzeń Apple*, pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek wystarczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (całkowitej redukcji szumu), a system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią potrzebną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC (całkowitej redukcji szumu), w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

* Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemów

 

Bądź w kontakcie. I w swoim świecie.

Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią wiele funkcji – za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Procesor Apple W1 zawiera interfejs Bluetooth® klasy 1 umożliwiający bezproblemową synchronizację z urządzeniami, więc możesz swobodnie się poruszać, stale słuchać swojej ulubionej muzyki i produktywnie pracować przez cały dzień.

 

Beats Studio 3 - bezprzewodowe słuchawki

 

Dopasowane do Ciebie

Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora – więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień bardzo komfortowego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, ergonomiczny przegub, który pozwala na indywidualne, elastyczne dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna – lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.


Dane techniczne:

Typ: słuchawki nauszne
Technologie: aktywna redukcja szumu, tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB, 3,5mm mini jack
Kontrola dźwięku: Regulacja głosności, odbieranie/wyciszanie połączenia
Mikrofon: Wbudowany
Waga: 260g
Akcesoria: Etui do przenoszenia i podróży, przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm, uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B), skrócona instrukcja obsługi

 

Zobacz film: