Aluminiowe słuchawki sportowe bezprzewodowe RHA MA390 Wireless

Producent: RHA
 • 299,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Aluminiowe słuchawki sportowe bezprzewodowe RHA MA390 Wireless to model, który umożliwia cieszenie się wysokiej jakości muzyką bez konieczności ograniczania kablem. Dzięki wyposażeniu w transmiter Bluetooth 4.1 gwarantują połączenie z urządzeniami w odległości do 10 metrów. Za czystą transmisję dźwięków odpowiadają kodeki AAC, aptX oraz SBC.

   

  Automatyczny "standby"

  Słuchawki sportowe RHA MA390 zasila akumulator pozwalający na osiem godzin pracy urządzenia. Praktycznym rozwiązaniem jest ich samoczynnie wyłączanie się po pięciominutowym braku aktywności użytkownika, co przekłada na oszczędność energii. LED-owy wskaźnik poziomu baterii sprawia, że nigdy nie zaskoczy Cię niespodziewany brak zasilania słuchawek.

   

   

  RHA MA390 Wireless - akcesoria

   

  Wysoka jakość dźwięku

  Słuchawki bezprzewodowe RHA MA390 mają przetworniki dynamiczne, zapewniające szerokie pasmo przenoszenia – od 20 Hz do 20 KHz. Dzięki temu powinny być dobrze słyszalne wszystkie tony, a słuchawki sprawdzić przy każdym gatunku muzyki. Gdy są sparowane ze smartfonem, mogą posłużyć do odbierania rozmów przychodzących oraz prowadzenia rozmów – umożliwia to wbudowany mikrofon. Można dzięki niemu wydawać także polecenia głosowe wirtualnym asystentom na smartfonie jak Siri, Cortana czy Asystent Google.

  W zestawie ze słuchawkami znajdują się po dwie pary nakładek silikonowych w rozmiarze S, M i L pozwalając dostosować wielkość tipsa pod średnicę swojego kanału usznego oraz materiałowy pokrowiec. Słuchawki ważą tylko 24 gramy, dlatego można nosić je przez cały dzień bez uczucia zmęczenia i cieszyć się muzyką wysokiej jakości!

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Czas działania:
  do 8 h
  Zasięg:
  do 10 m
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Kodeki:
  AAC, aptX, SBC
  Waga:
  41 g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 36 miesięcy
  Dostawca: Audiomagic.pl, polski autoryzowany dystrybutor marki RHA