Szare słuchawki z technologią przewodnictwa kostnego Aftershokz Trekz Air

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aftershokz
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 629,00 zł / szt. 729,00 zł
  • Oblicz

Aftershokz Trekz Air to słuchawki z innowacyjną technologią przewodnictwa kostnego. Jej zaletą jest fakt, że słuchawki nie są wkładane do wnętrza uszu, ale umieszczane obok niego, a dźwięk jest przekazywany poprzez kości przy pomocy wibracji. To ciekawe rozwiązanie wydawać się może nietypowe, jednak jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie, a przy takim sposobie jego przekazywania dobrze słychać dźwięki otoczenia. Ma to szczególnie praktyczne rozwiązanie, gdy używamy ich podczas aktywności fizycznych, jak jazda na rowerze czy bieganie – dzięki temu słyszy się nadjeżdżające pojazdy.

 

Zaawansowana technologia

Trekz Air to słuchawki bezprzewodowe, używające do transmisji dźwięku modułu Bluetooth 4.2, co pozwala używać ich w zasięgu do 10 metrów od źródła muzyki. Aby połączenie było stabilne, a dźwięk niczym nie zakłócany, stosowane są profile A2DP, AVRCP, HSP i HFP. Pasmo przenoszenia ma standardowy zakres 20 Hz – 20 KHz, dzięki czemu wszystkie tony powinny być wyraźnie słyszalne. Jakość dźwięku wspomagają technologie PremiumPitch+ oraz LeakSlayer.

 

Ultra lekkie i bardzo wytrzymałe

Słuchawki bezprzewodowe Trekz Air mają pałąk wykonany z lekkiego, bardzo wytrzymałego tytanu, dzięki czemu cechują się wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne, a równocześnie ważą zaledwie 30 gramów, dlatego nawet noszenie ich przez cały dzień nie powinno wiązać się z uczuciem zmęczenia. Wygodne sterowanie muzyką umożliwiają umieszczone na obudowie przyciski, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi można prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyjmowania smartfona.

Słuchawki bezprzewodowe Trekz Air zasila wbudowana bateria litowo-jonowa. Na pełnym ładowaniu powinna działać przez 6 godzin, natomiast jej ładowanie zajmuje ok. 120 minut.

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Słuchawki nauszne
Przetworniki:
System przewodnictwa kostnego
Połączenie: Bluetooth 4.2
Profile:
A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Zasięg: do 10 m
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Skuteczność:
100 dB (+ / - 3 dB)
Waga:
30 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Freeway OMT sp. z o.o. - polski, autoryzowany dystrybutor marki Aftershokz