Adapter Bluetooth Fiio UTWS1

Producent: Fiio
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Dzięki adapterowi Bluetooth Fiio UTWS1 możesz zamienić swoje słuchawki przewodowe ze złączem MMCX w słuchawki True Wireless. Wystarczy, że podłączysz adaptery do słuchawek.

  Wbudowany wzmacniacz

  Dodatkowym plusem z zastosowania adapterów Fiio UTWS1 jest wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, który dzięki swoim właściwościom poprawi brzmienie Twoich słuchawek.

  Stabilna transmisja

  Protokół Bluetooth w standardzie 5.0 zapewnia wysoką jakość transmisji oraz stabilność połączenia. Dzięki wykorzystaniu układu Qualcomm do dyspozycji mamy również kodek aptX, który w znacznym stopniu poprawia jakość transmisji.

  Przesyłanie sygnału

  Komunikacja bezprzewodowa modułów Bluetooth Fiio UTWS1 odbywa się indywidualnie dla każdej słuchawki. Sygnał nie jest przesyłany z jednej słuchawki do drugiej, co znacznie poprawia jakość transmisji i niweluje wszelkie opóźnienia.

  Wysoka jakość rozmów

  Za pomocą modułów możesz również prowadzić rozmowy. W adapterach zastosowano technologię QCC, która pozwala zredukować zakłócenia do minimum tak, aby Twój rozmówca słyszał dokładnie to co chcesz mu przekazać.

  Akcesoria

  W pakiecie z modułami poza kablem USB do ładowania, którym jednocześnie naładujesz obydwa moduły znajdziesz solidne, twarde etui, który pozwoli Ci transportować bezpiecznie swoje słuchawki.

  Dane techniczne: